Bludiště 1 + Bludiště 2 + Bludiště 3

Akce Tip
BL123
ZDARMAZDARMA

Bludiště 1, Bludiště 2 a Bludiště 3 ve výhodném balíčku za nepřekonatelnou cenu.

1 250 Kč
Skladem

Brian rád kreslí. Kreslí ale nejrůznější podivnosti, které snad ani nejsou z tohoto světa. Občas se taky dost divně chová. Když k němu na večírku přistoupí krásná Laurie, nemůže z jeho kreseb spustit oči. Brian ji zároveň děsí i přitahuje. Co se mu vlastně odehrává v hlavě? Není ten kluk chodící průšvih? A co mají znamenat ty mimozemské medúzy?

 

A Brian pořád skvěle kreslí. Ale taky se pořád chová dost divně. Jeho vztah s Laurie se komplikuje a situace v partě se následně vyhrotí na na filmařském výletě na chatu u pláže. Zjevení mimozemských medúz rozhodně nikomu na pohodě nepřidá. Odkud pocházejí? Zrodily se snad v bludišti Brianovy mysli? A jak do toho všeho zapadá osamělá maminka, vraždící Pařát a exkluzivní parmezán?

 

Brian se už nemůže dočkat, až vyrazí s partou vysoko do hor – má v plánu dotočit v divočině společný mysteriózní snímek. A snad najde i chvilku na to, aby si promluvil s Laurie o samotě. Podaří se mu ji během natáčení vysvobodit z mušelínové kukly? Navštíví jejich tábořiště kmen vidláckých kanibalů? A hlavně, přistanou v údolí mimozemské medúzy? 

 

Ponořte se do všech tří dílů Bludišť, nejnovější trilogie Charlese Burnse, v níž se věnuje lidskému nevědomí, silné kávě i starým černobílým hororům. Více o autorovi najdete zde.

Kategorie: Vydali jsme
Zpět do obchodu